آخرین اخبار بارسلونا.

مبین نادری

ستاره برزيلي در صحبتهايي اعلام کرد که از بازي کردن در کنار نيمار لذت مي برد. آلوس در ادامه به اين نکته اشاره کرد که در بازار تابستاني به پيشنهاد آنژي جواب منفي داده است.

 

 

 

 

دنی آلوس مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا به این نکته اشاره کرده که پیوستن نیمار به رختکن تیم کاتالان می تواند به کیفیت بارسا بیفزاید.این در حالی است که ستاره 19 ساله برزیلی اخیرا در صحبتهایی به بارسلونا هم ابراز تمایل کرده است.

روز دوشنبه بود که نیمار اعلام کرد که از ابراز تمایل رئال و بارسا بسیار خوشحال است ولی هنوز با سران هیچ یک از این دو تیم به توافق نرسیده است.

در این میان دنی آلوس که یکی از دوستان صمیمی نیمار است در صحبتهایی اعلام کرده که اگر این بازیکن برزیلی به بارسلونا بیاید با آغوش باز از او استقبال خواهد کرد.

دنی آلوس در کنفرانسی خبری گفت:«اگر دست من بود، نیمار الان اینجا بود. شما نظر من را راجع به او می دانید؛ نیمار بازیکنی است که من واقعا او را تحسین می کنم. من دوست او هستم و دوست دارم که او را در کنار خودم ببینم؛ این کاملا روشن است و اگر روزی نیمار به بارسا بیاید واقعا راضی و خوشحال خواهد شد.»

ستاره برزیلی بارسا در ادامه به ابراز تمایل سران آنژی ماخاچ قلعه برای جذب او اشاره کرد و گفت پول بیشتر او را برای جدایی از بارسا وسوسه نمی کند:«برای من بحث مالی مطرح نیست. اگر این طور بود، دیگر در بارسا نمی ماندم. من فکر می کنم که این پروژه کنونی بارسا برای سالیان طولانی ادامه خواهد داشت و من می خواهم تا بخشی از این پروژه باشم. زمانی که حس کنم که در پروژه ورزشی ام رشد نمی کنم، شاید به تیم دیگری بروم. رویای من این است که فوتبالم را در بارسلونا به پایان ببرم.»

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 11:15  توسط مبین نادری  |